GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 6958197
nr 695 8197
Vaser
2 st. Kina, 1800-tal, höjd: 25, en med lagning
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 maj 2011
kl 19:28:25
1.100 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr